چشم انداز و ماموریت ما

درباره ما

چشم انداز ما​

ایجاد پلتفرمی کامل و جامع و مدیریت محور برای فروشگاه های فیزیکی و مجازی به منظور افزایش فروش، کاهش هزینه و بهبود رضایت مشتری.
درباره ما

ماموریت ما

اگر اول کارته و جدیدا یه کسب و کاری شروع کردی میتونی با داشتن یک فروشگاه آنلاین و تعریف محصولاتت به کارت نظم بدی و فروشت رو آسون تر و بیشتری کنی.

تفاوت ما در چیست؟

درباره ما

شفافیت با مشتری

تامی تو به دنبال برقراری ارتباط صمیمانه و صادقانه با مشتریان خود هست. به همین منظور شفافیت از اولویت های ما در ارتباط با مشتری می‌باشد.
درباره ما

تکنولوژی

قول یا پیمان سازمانی ما این است که جدیدترین فناوری ها و تکنیک ها را برای مشتریان خود به کار ببریم. این باعث می‌شود آن ها از رقبای خود با استفاده از این فن آوری ها پیشی بگیرند.
درباره ما

مشتری مداری

این اصل برای ما به معنی فقط پشتیبانی و خدمات پس از فروش نیست. علاوه بر این‌ها مشتریان ما در روند طراحی و اجرای محصولات با ما هم فکر می شوند. این باعث می شود سیستمی طراحی شود که آنها بیشترین نفع را می‌برند.
درباره ما

داده محور بودن

اهمیت داده برای تامی تو بالا می باشد. این هم از طراحی محصول ما هم در استفاده مشتری از محصول ما لحاظ می شود. مشتریان ما می‌توانند بر اساس اطلاعات و گزارش هایی که سیستم ما به آنها می دهد تصمیماتی سریع و مهم برای بهبود و گسترش کسب و کار خود بگیرند.

پلتفرم تامی تو در زمینه ی ارتقا سیستم‌های فروشگاهی (فیزیکی‌ و مجازی) بر پایه فناوری روز دنیا ایجاد شده است. مدیران ما در این مجموعه مصمم هستند دانش و تجربیاتِ خود از استارت آپ های خارج از ایران را بر روی اینگونه از سیستم‌ها پیاده کنند تا کمکی‌ به رشد فروشگاه های کشورمون ایران باشد.